Dom ProduktyŚmigło z włókna węglowego

Czarny kolor śmigła z włókna węglowego Silna siła ciągnąca Dynamiczna równowaga

Orzecznictwo
Chiny Airbus Carbon Composite Technology Co. ,Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
ich śmigła CF to fantastyczna, uczciwa cena.

—— Devana Aero

mogą wykonać świetną robotę w zakresie redukcji masy przy projektowaniu robotów, zalecając płytę z włókna węglowego, a także słupy CF.

—— Pan Jim Cooper

godny zaufania dostawca w zakresie projektowania i produkcji śmigieł węglowych.

—— ORAN GOFFE

skończony dobrze!! precyzja pracy!

—— L&O Precision Engineering

Im Online Czat teraz

Czarny kolor śmigła z włókna węglowego Silna siła ciągnąca Dynamiczna równowaga

Black Color Carbon Fiber Propeller Strong Pulling Force Dynamic Balance
Black Color Carbon Fiber Propeller Strong Pulling Force Dynamic Balance Black Color Carbon Fiber Propeller Strong Pulling Force Dynamic Balance Black Color Carbon Fiber Propeller Strong Pulling Force Dynamic Balance Black Color Carbon Fiber Propeller Strong Pulling Force Dynamic Balance Black Color Carbon Fiber Propeller Strong Pulling Force Dynamic Balance

Duży Obraz :  Czarny kolor śmigła z włókna węglowego Silna siła ciągnąca Dynamiczna równowaga

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: KK
Orzecznictwo: CE,RoHS
Numer modelu: C22

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1
Cena: $10~$100000
Szczegóły pakowania: Pianka EPE, worek foliowy lub worek pp do zwijania produktów i standardowe pudełka kartonowe lub dre
Czas dostawy: 10 ~ 15 dni roboczych
Zasady płatności: T / T, Paypal, Western Union, L / C
Możliwość Supply: 1000szt miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Jakość: Jakość to nasza kultura materiał: kompozyt z włókna węglowego
aplikacji: UAV, LSA, samolot, śmigłowce Średnica: 10 '' ~ 90 ''
Zakres podziałki: 8 '' ~ 30 '' Kontrola jakości: Równowaga dynamiczna, równowaga statyczna
dostosować: Wsparcie OEM i ODM Dlaczego węgiel: Wydajność, bezpieczeństwo, długowieczność
High Light:

carbon fiber aircraft propeller

,

drone folding propeller

Silne ciągnięcie i lekkie śmigła Airbusa z włókna węglowego do UAV

Cechy produktu:

Lekka, wysoka wytrzymałość, doskonała wytrzymałość zmęczeniowa, mocne ciągnięcie, niski poziom hałasu

Precyzyjna równowaga dynamiczno-statyczna, dobra w celu zmniejszenia ścierania silnika i silnika, korzystniejsza żywotność produktu dla gazu i elektrycznych bezzałogowych statków powietrznych.

Główne specyfikacje techniczne:

1. kompozyt z włókna węglowego

2. Siła ciągnięcia 1 ~ 200 kg

3. Średnica: 10 '' ~ 90 ''

4. Zakres podziałki: 8 '' ~ 30 ''

5. Średnica otworu centralnego: 8 ~ 50 mm

6. Skok: stała odległość / regulacja gruntu / skok elektryczny zmienny

7. Piasta śmigła: stop Al / stop Ti / stal nierdzewna

8. Prędkość obrotowa: 1000 ~ 12000 obr / min

Powyższe dane mają charakter poglądowy, dlatego zawsze występuje pewna różnica w zależności od śmigła, silnika, silnika i zastosowania.

Możemy zapewnić Ci różnorodne istniejące projekty i style, a także stworzyć własny projekt

Dlaczego potrzebne są śmigła z kompozytu węglowego : wydajność , bezpieczeństwo , długowieczność

Chociaż drogie, rekwizyty kompozytowe oferują mniejszą wagę i wibracje, bardzo długą żywotność ostrza i mogą zwiększyć wydajność samolotu.

Śmigła kompozytowe pojawiają się jako oryginalne wyposażenie w coraz większej liczbie samolotów, a coraz więcej właścicieli odkrywa, że ​​są opcją dla swoich samolotów, jeśli chodzi o remont lub wymianę.

Rekwizyty kompozytowe są droższe niż ich aluminiowe odpowiedniki, więc byliśmy ciekawi, dlaczego właściciele zbierają dodatkowe pieniądze - jaka jest atrakcja i co można kupić?

Zobaczmy, co to jest rekwizyt kompozytowy? W najprostszym przypadku jest to rekwizyt, który ma ostrza przynajmniej częściowo wykonane z warstw włókna węglowego, włókna szklanego epoksydowego lub włókna aramidowego.

Materiał kompozytowy znajduje się na rdzeniu, który jest albo pusty (rzadko), albo wykonany z pianki lub drewna. Podstawa lub tuleja podpory o stałej prędkości jest zwykle wykonana z aluminium lub stali i pasuje do piasty, która może być identyczna z piastą z aluminiowymi ostrzami.

Śmigło kompozytowe o stałym skoku może w ogóle nie zawierać metalu.

Podkreśl: waga

Chociaż konserwatywne wymagania certyfikacyjne opracowane przez FAA dla płatowców kompozytowych oznaczały, że nigdy nie nastąpiły oczekiwane znaczne oszczędności masy samolotów kompozytowych,

okazało się, że materiały kompozytowe znacznie zmniejszają masę śmigieł. Według naszego śmigła Airbusa oszczędność masy wynosi od 5 do 30 funtów w porównaniu z wersją aluminiową.

Różnica ciężaru, zwłaszcza występująca na jednym końcu obwiedni środka ciężkości, ma wiele zalet,

poza zwykłym zwiększaniem użytecznego obciążenia - chociaż samo w sobie jest to wielka sprawa, szczególnie w aplikacjach Light Sport.

Zmniejszona waga śmigła oznacza mniejszy efekt żyroskopowy i koła zamachowego, co jest do pewnego stopnia korzystne dla zużycia silnika, szczególnie wału korbowego i mocowań silnika.

Wszystkie rzeczy są równe, lżejsza podpora oznacza dłuższą żywotność silnika. Jest to szczególnie cenne w przypadku samolotów regularnie latających na akrobacjach - i obserwuje się, że wielu poważnych pilotów przeszło na złożone rekwizyty.

Kompozyty pozwalają na bardziej subtelne i precyzyjne kształtowanie łopatki śmigła, niż można to osiągnąć za pomocą aluminium.

Istnieją granice tego, co można zrobić z kuciem aluminium. Rezultatem jest możliwość uzyskania większej wydajności śmigła, co skutkuje większą wydajnością samolotu.

Inną zaletą oszczędności masy kompozytowych ostrzy jest to, że można dodać dodatkowe ostrze lub dwa bez przekraczania ciężaru oryginału,

metalowe śmigło. Oprócz po prostu fajnie wyglądającego, przy prawidłowym zaprojektowaniu, więcej noży może zapewnić wiele korzyści: lepszą wydajność, mniejsze wibracje, mniejszy hałas i większy prześwit.

Airbus wykorzystał oszczędność masy i możliwość precyzyjnego dostrojenia kształtu łopatki śmigła dzięki bardzo szerokim akrobatycznym śmigłom akrobacyjnym, które zapewniają znaczny dodatkowy ciąg przy niskiej prędkości.

Wymiana i naprawa

Aby zapobiec erozji ostrza, rekwizyty kompozytowe mają pewnego rodzaju zabezpieczenie krawędzi natarcia, zwykle wykonane ze stali lub niklu. Nacięcia i wgniecenia w materiale kompozytowym są naprawiane zgodnie z wytycznymi producenta - tak jak w przypadku ostrzy aluminiowych, niektóre uszkodzenia można naprawić w terenie, niektóre muszą zostać naprawione w sklepie z rekwizytami, a niektóre są tak złe, że ostrze nie może być naprawione.

W przypadku uszkodzenia rekwizytów kompozytowych do naprawy na miejscu, zwykłą procedurą jest nałożenie odpowiedniej żywicy epoksydowej, aby przywrócić rekwizytowi jego pierwotny rozmiar i kształt. Ponieważ ostrza kompozytowe nigdy nie są odkładane w procesie naprawy uszkodzeń, podobnie jak ostrza metalowe, trwałość złożonego śmigła jest zasadniczo nieskończona. Rekwizyty Airbusa mają ponad 50 000 godzin pracy.

Remont podpory kompozytowej jest podobny do remontu podpory metalowej o stałej prędkości. Zmieniając średnicę nici materiału kompozytowego i kierunek splotu, można dostosować naturalną częstotliwość śmigła do najbardziej pożądanego obszaru dla kombinacji silnik-śmigło. Ma to wpływ na zwiększenie żywotności silnika. Ponadto drewniany lub piankowy rdzeń ostrza pochłania pewne wibracje.

Uważamy, że zalety ulepszenia złożonego śmigła są wystarczająco przekonujące, aby uzasadnić znaczną przewagę cenową w porównaniu z tradycyjnymi rekwizytami - szczególnie jeśli planujesz zatrzymać samolot na długi czas. Korzyści te obejmują zmniejszenie masy i wibracji, lepszą redukcję hałasu, dłuższą żywotność i przyzwoity wygląd RAMP.

Szczegóły kontaktu
Airbus Carbon Composite Technology Co. ,Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)